Syoss Saç Boyası 9/1 Sarı

Syoss Saç Boyası 9/1 Sarı

16,87 TL
(KDV Dahil)
İndirimli 15,18 TL (KDV Dahil)
Havale ile (KDV Dahil)
Kategori : Set Boyalar
Marka : Syoss - Schwarzkopf
Stok Kodu : 8690572760505
KDV Hariç Fiyat : 14,30 TL + KDV
Adet :
1,97 TL den başlayan taksitlerle!!
 
Yüksek performanslı formül, renk-yoğun pigment karışımının saça derinlemesine nüfuz etmesini ve saç tarafından hapsedilmesini sağlar. Böylece istenen rengi tam olarak yansıtır ve haftalarca kalıcı tam renk sonucu sunar. SYOSS, profesyonel "Renk-Yoğun Pigment" karışımı ile tam renk sonucuna ulaştırır ve beyazların mükemmel kapanmasını sağlar."Besleyici Bakım Kompleksi" içeren Renk Koruyucu Saç Bakım Maskesi ile saçların boyama sonrasında sağlıkla parlamasını sağlar.
 

Kalıcı saç boyama

Kalıcı saç boyaları, saçlarınıza uzun süre renk verebilmek ve beyaz kapamak için en iyi çözümdür. Normal saç boyaları saçınızdan zamanla çıkar. Ancak kalıcı saç boyaları farklı bileşenlerden oluşur. Boyama esnasında alkalize madde saç yapısını açar ve küçük renk pigmentleri ve oksidan saç yapısı içine girer. Oksidan, bu aşamada saç yapısına girer ve henüz renksiz olan renk pigmentlerine etki ederek renk tonunu belirler Böylece renk oluşumu tamamlanır. Son aşamada Renk Koruyucu Saç Bakım Kremi yardımıyla pürüzsüz hale gelen saç yüzeyi, boyanın saç içerisinde kalmasını sağlar.

SYOSS’ u diğerlerinden ayıran nedir?

Her kadın saçlarının rengini kuaför sonrasında olduğu gibi görmek ister. SYOSS bu profesyonel bakım ve sonucu evinize getirir. Profesyonel kuaförlerle birlikte test edilen ve geliştirilen SYOSS, mükemmel beyaz kapama, yoğun, parlak ve kusursuz renk sonucu veren eşsiz renk yoğun pigment karışımı içeren yüksek performanslı formülünü sizlere sunar. Pro-Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş Nutri-Care kompleksi ve buğday proteini içeren Renk Koruyucu Saç Bakım Kremi ekstra profesyonel bakım sağlar, saçı içten dışa yapılandırır ve daha parlak ve sağlıklı saç yapısı için saç yüzeyini korur.
Bu ürünle birlikte alınması tavsiye edilen ürünler

13,63 TL Kdv Dahil  

Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.